Szeroki zakres usług prawnych

Tłumaczenia przysięgłe na wiele języków

Profesjonalny obrót nieruchomościami


Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczeniami przysięgłymi i nie tylko zajmujemy się od wielu lat. W naszej ofercie posiadamy standardowe tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego i na język polski dokumentów urzędowych i pisanych w najbardziej popularnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, a także na życzenie klienta w każdym języku świata. W zakresie wykonywanych przez nas usług współpracujemy z najlepszymi tłumaczami i specjalistami w tej dziedzinie. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ z racji umów z tłumaczami mamy jako biuro duże upusty co przekłada się również na cenę dla klienta indywidualnego.

Krótkie tłumaczenia (1 do 2 stron) włoskie i francuskie wykonujemy na następny dzień pod warunkiem przesłania lub przekazania ich w godzinach porannych. W sytuacjach wyjątkowych możliwość tłumaczenia ekspresowego (odbiór w tym samym dniu) wtedy cena jest nieco wyższa. Pozostałe tłumaczenia to kwestia 3 do 5 dni.

Polecamy tłumaczenia dokumentów samochodowych dla pojazdów sprowadzanych z innych krajów. Standardowo cena kompletu dokumentów : włoskiego, francuskiego i niemieckiego to 110,- złotych netto.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, nie zatrzymujemy oryginałów dokumentów tylko sporządzamy ich skany, dokumenty do tłumaczenia mogą nam Państwo przesłać również przez internet, należność uiścić przelewem a dokumenty od nas otrzymać przesyłką pocztową tak więc nie ma konieczności odwiedzania naszego biura.

Oferujemy również inne tłumaczenia niż pisemne po wcześniejszym uzgodnieniu warunków a z języka niemieckiego udzielamy również korepetycji i zajęć indywidualnych dla dzieci i dorosłych z możliwym dojazdem do klienta w najbliższej okolicy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 505 139 799

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Podstawą naszej działalności są szeroko rozumiane usługi prawnicze. Wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy także świadczyć usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych oraz obrotu nieruchomościami.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i jesteśmy znani z tego, że nie ma dla nas spraw niemożliwych do załatwienia. Jesteśmy też bardzo elastyczni w kwestiach płatności.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, a cała rzesza zadowolonych z obsługi i polecających dalej nasze usługi klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do kontaktu, zawsze chętnie i profesjonalnie pomożemy Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.